сите категории

Чешел и убавина

Дома> homeware > Чешел и убавина

Природно дрво за нега на коса со двоен широк заб чешел Прилагодено ЛОГО за мажи со четка за брада со мустаќи Џебен чешел


Место на потекло:Кина
Бренд име:Јан Хуи Лин
Број на моделот:WK1657
Потврдување:LFGB FDA SGS FSC
Прилагодено:Лого, големина, облик, пакет за подарок
Пакување Детали за:Безбедносно пакување за извоз на големо
Услови за достава:EXW, FOB, CIF, CAP, DDP, DAP
Начин на плаќање:TT, Western Union, Paypal
Опис

Премиум дрвен чешел:Изработено од 100% природно дрво. Поиздржлива и мека веганска кожа со двојна вкрстена шиење го прават куќиштето поубаво.

Дизајн на заби со двојна акција:Нашите чешли за брада се дизајнирани во дизајн на заби со двојна акција, едната страна се фини заби, а другата страна се широки заби, што е попогодно за нанесување на различни бради и полесно ги задоволува вашите различни потреби.

Функционален:Овој двостран чешел дава најдобро искуство за негување и со неговите фини и груби заби. Без статички или влечења и одлично за вадење јазли.

Широко користете:Совршен дрвен чешел за сите типови коса! Изграден со фини и груби заби со двојно дејство; за изедначена, сјајна и привлечна коса.

Совршен подарок:Одличен подарок за баба и дедо, татко, брат, син, сопруг, момче или некој што сакате да ја споделите среќата. Одличен подарок за денот на таткото, денот на вљубените, денот на шефот.

спецификации
Точка имеПриродно дрво за нега на коса со двоен широк заб чешел Прилагодено ЛОГО за мажи со четка за брада со мустаќи Џебен чешел
големина10 x 5.5 cm Прилагодено прифатливо
материјалдрво
MOQ500pc
ПримерокИнформации
ПредностНе само чешел за брада, туку и чешел за коса, пренослив и лесен за носење
користењеМаж, жена, деца, родители и др
Како да се грижитеРедовно рачно миење со топла вода и сапуница, а потоа сушење на воздух природно; Редовно користете сува крпа со масло за храна за одржување на убавината и сјајот по 5-10 пати употреба.
детали за
2
3
4
5
6
7
Прашања и одговори на клиенти
    Не одговараше на ниту едно прашање!
Испраќам барање