сите категории

Сервизче

Дома> Прибор за на маса > Сервизче

Неправилна домашна кујна цврсто дрвена гарнитура за чинии за сервирање за кафе


Место на потекло:Кина
Бренд име:Јан Хуи Лин
Број на моделот:WK2608L
Потврдување:LFGB FDA SGS FSC
Прилагодено:Лого, големина, облик, пакет за подарок
Пакување Детали за:Безбедносно пакување за извоз на големо
Услови за достава:EXW, FOB, CIF, CAP, DDP, DAP
Начин на плаќање:TT, Western Union, Paypal
Опис

✔ Мултифункционален послужавник: неправилен уметнички дизајн, комплет од 5 парчиња, доволно за храна, предјадење, десерти, сендвичи, месо, сирења или кој било друг деликатес што сакате да го прикажете. Различните форми на чинии/послужавници и различни големини за различна храна.

✔ Издржливи чинии за вечера од природно дрво: Исто така корисни како посебни чинии за вечера и чинии за вечера или чинии за салата, еколошкиот материјал е квалитетен лесен за чистење, без олово, отпорен на кршење и поцврст материјал.

✔ Совршен подарок за секоја пригода: Совршен за Божиќ, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на благодарноста итн. Нашиот сет за жардинери од багрем може да направи прекрасни подароци за сите семејства за родендени на пријатели, свадби, годишнини, новогодишни подароци или подароци за домување. Тие се идеални кујнски елементи за секој дом или ресторан.

✔ Овој дизајн го направивме и во дрвени материјали со различна боја за да одговара повеќе на вашиот животен стил.

спецификации
Точка имеНеправилна домашна кујна солидна Дрвени сервирање Сет чинии за вечера за кафе
големинаAvailable size 30*12*2cm 26*21*2cm 30*20*2cm 16*13*2cm 20*20*2cm Customized acceptable
материјалБагрем, орев, буково цврсто дрво
MOQ100pc
ПримерокИнформации
ПредностРазлична форма, разлика големина за различна храна
Недостатоци100% природна убава текстура, никогаш не наоѓате 2 исти
Како да се грижитеРедовно рачно миење со топла вода и сапуница, а потоа сушење на воздух природно; Редовно користете сува крпа со масло за храна за одржување на убавината и сјајот по 5-10 пати употреба.
детали за
2
3
4
5
6
Прашања и одговори на клиенти
    Не одговараше на ниту едно прашање!
Испраќам барање