сите категории

Дрвен лидер

Класификација на производи

Постојат многу еколошки материјали за избор. Како послужавник за бамбус и дрво, чинија за вечера, даска за сечење, комплет за прибор за јадење, чаши и чинија и др.

Комплет за јадење од дрво

Комплет за јадење од дрво

Даска за сечење дрво

Даска за сечење дрво

Послужавник за дрво

Послужавник за дрво

Сет прибор за готвење

Сет прибор за готвење

Еко-пријателски прибор за јадење

Еко-пријателски прибор за јадење

Сет за шолја кафе

Сет за шолја кафе

Комплет за јадење од дрво
Даска за сечење дрво
Послужавник за дрво
Сет прибор за готвење
Еко-пријателски прибор за јадење
Сет за шолја кафе

топол производ

за Карпентер
за Карпентер
за Карпентер
за Карпентер

за Карпентер

Нашиот столар Хунан се наоѓа во градот Лиу Јанг, провинцијата Хунан, Кина. Ова е прекрасно село опкружено со планини. Уникатната природна географска средина ни носи висококвалитетни бамбус и дрвени материјали, Имаме долгогодишно искуство во производство и извоз на еколошки кујни, занаети од домашна опрема. Посветувајќи посебно внимание на деталите од животот на потрошувачите за да се исполнат навиките на потрошувачите......

Повеќе детали
за Карпентер

Производ приспособени футроли

Поддршка на сопствени форми, бои, означување LOGO и пакет со подароци.

Прилагодена серија од кокос
Прилагодена серија од кокос

За сериите од кокос, популарно е Engrave LOGO. можеме да направиме и приспособено шарено пакетче за подароци. Широко се користи во семејни, специјални ресторани, кампување, кафулиња, салони, промоции за подароци итн.

Прилагодена дрвена чинија
Прилагодена дрвена чинија

Садови од природно дрво од багрем . ЛОГОТО може да биде на страна и на дното. Садови со различна големина за избор со брза испорака.

Прилагодена чаша од бамбус
Прилагодена чаша од бамбус

Таквата чаша е 100% направена од природен бамбусов материјал. Изгравирајте го ЛОГОТО & Повторно употребливо и разликата во големина по избор.

Прилагоден сет за прибор за јадење
Прилагоден сет за прибор за јадење

Комплет за прибор за јадење од природно дрво со гравирање на логото на Старбак и платнена торбичка за подарок. Целиот сет е лажица, вилушка, нож и стапчиња за јадење.

Прилагоден подлога за чаши од дрво и мермер
Прилагоден подлога за чаши од дрво и мермер

Овој подметнувач за чаши е направен од еколошки цврсто дрво и природен мермер материјал и е многу популарен кај младите.

Прилагодена лажица
Прилагодена лажица

Лажичка од природен материјал со многу разлики во форма и големина по избор. Едноставното лого е бесплатно. Многу дизајни се подготвени за испорака.

Прилагодени стапчиња за јадење и вилушка во кутија за подароци
Прилагодени стапчиња за јадење и вилушка во кутија за подароци

Богато искуство во нов калап OEM, ODM и пакет за подароци. Амазон, Ebay, Wish Label и пакети и операција за испорака. Повеќе дизајн за избор и подготвен за испорака.

НАШИТЕ СЕРТИФИКАТИ

Сите наши производи се направени од природно дрво или бамбусови материјали и имаат положено сертификат за инспекција за безбедност на храната

Повеќе сертификати

ВЕСТИ & БЛОГ

08-18 2022
Хунан Стар Карпентер

Нашиот столар Хунан се наоѓа во градот Лиу Јанг, провинцијата Хунан, Кина. Ова е прекрасно село опкружено со планини. Уникатната природна географска средина ни носи висококвалитетни бамбус и дрвени материјали, Имаме долгогодишно искуство во п...

Прочитајте ги деталите
08-18 2022
Духот на еден стар столар

Еден стар столар со своите извонредни вештини, ја добил наклонетоста на шефот, еден ден, ќе оди во пензија и му рекол на својот шеф дека сака да си оди дома за да ја сподели среќата со сопругата и децата. Шефот не го сака својот добар работник да си замине, праша дали ...

Прочитајте ги деталите